Partneři / Partners
 

  

Svět outdooru je mediální partner ČAHV.
Svět outdooru - testy a recenze outdoorového vybavení, novinky z outdoorového businessu.
www.svetoutdooru.cz

    

Od roku 2017 je investiční společnost Generali Investments CEE partnerem ČAHV.
Tak jako se horští vůdci zodpovědně starají o bezpečí svých klientů, tak také investiční profesionálové z Generali Investments CEE pečují o finance svých investorů, aby za jakéhokoliv burzovního počasí dorazily v pořádku do cíle a ve znásobeném množství. Vždy potřebujete partnera, na kterého se můžete spolehnout, ať už je to na horách nebo ve financích.

www.generali-investments.cz

   

České horské vůdce hřeje a chrání oblečení od české firmy DIRECT ALPINE.
Více informací a aktuální modely naleznete na webových stránkách www.directalpine.cz


 

   
 

Horští vůdci od roku 2017 využívají služby Stomatologické ordinace Klinovská s.r.o.. Proto s horskými vůdci ČAHV na túře "VŽDY S ÚSMĚVEM!"
www.stomatologie-krumlov.cz

 

Skupina HARTMANN je doma na každém kontinentu. Na naše produkty spoléhají lidé v bezmála 100 zemích světa a pobočky HARTMANN naleznete ve 34 z nich. Věříme v neustálé možnosti zlepšování zdravotní péče, které dáváme do rukou profesionálům ve zdravotnictví i běžným uživatelům. Opřít se můžeme o 200 let zkušeností, hluboký vhled do problematiky a odborné znalosti z oblasti zdravotnictví, které získáváme díky neustálému dialogu se všemi skupinami našich zákazníků.
Více informací o společnosti HARTMANN-RICO, působící v České republice, naleznete na www.hartmann.cz
   
Skupina HARTMANN je doma na každém kontinentu. Na naše produkty spoléhají lidé v bezmála 100 zemích světa a pobočky HARTMANN lze navštívit ve 34 z nich. Věříme v neustálé možnosti zlepšování zdravotní péče, které dáváme do rukou profesionálům ve zdravotnictví i běžným uživatelům. Opřít se můžeme o 200 let zkušeností, hluboký vhled do problematiky a odborné znalosti z oblasti zdravotnictví, které získáváme díky neustálému dialogu se všemi skupinami našich zákazníků.
Více informací o společnosti HARTMANN-RICO, působící v České republice, naleznete zde: www.hartmann.czVíce informací o společnosti HARTMANN-RICO, působící v České republice, naleznete zde: www.hartmann.cz